Loading...

Dovolená v Mikulově

Každý z nás by si měl aspoň jednou v roce dopřát dovolenou, na které si odpočine, nebo alespoň trošku vypustí od všedního dne. Pokud však váháte, kam letos vyrazit, zkuste vyzkoušet Jihomoravský kraj. Tento kraj sčítá nespočet památek s překrásnou přírodou a luxusním ubytováním. Ubytování v Mikulově je vyhlášené v širokém okolí a domácí i zahraniční turisté se sem s radostí vracejí každým rokem.

Mikulov

Hotel Galant v Mikulově Vás uvítá vřelou náručí a těšit se můžete na mnoho služeb, které hotel nabízí. Zaparkovat můžete hned před vchodovými dveřmi hotelu a ubytovat se můžete v pokojích pro rodinu, deluxe, či ve standartních pokojích. Mimo těchto klasických pokojů si můžete také vybrat ze speciální nabídky ubytování. Ta je dělána většinou podle ročního času, tudíž se můžete těšit třeba na velikonoční pobyt, jarní pobyt a mnoho dalších. Každé z těchto nabídek je cenově zvýhodněná a zahrnuje nejrůznější služby v ceně balíčku. Na výběr budete mít různé délky pobytů s nejrůznějšími variantami služeb. Těšit se můžete také na zdejší gastronomii, kde si můžete vychutnat místní tradiční jídla, nebo sáhnout po specialitách šéf kuchařů.

mikulov (2)

Pro lidi, kteří si chtějí spíše odpočinout, než chodit po památkách, či túrách po okolních vrškách, máme dobrou zprávu. Můžete zde navštívit místní wellness centrum, ve kterém si můžete odpočnout ve vířivce, v saunovém světě, či si dopřát perličkovou vanu. Dívky pak zaručeně ocení pedikúru, nebo nejrůznější zábaly, či zážitkovou koupele. Po relaxaci, si můžete dopřát další oddych v podobě skleničky vína, či jednoho točeného piva z místního pivovaru. Ve zdejším sklípku se pořádají také degustace, či ochutnávky zdejších vín, včetně malého pohoštění.

Jestliže se tedy rozhodujete, kam se letos vydáte na zasloužený odpočinek, vyzkoušejte toto nádherné město. Zaručeně si zde oddychnete a nabere spoustu energie, které nikdy není dost.