Loading...

Maličkosti, co zvednou náladu


Sama to máte ráda, když Vás Váš milý překvapí květinou jen tak. Nezapomínejte tedy na to, že i muži mají občas potřebu cítit, že je milujete a že Vám na nich záleží. Pokud máte poslední dobou ve vztahu problémy a vlastně ani nevíte, kde je příčina, může to být právě proto. Muži jsou podstatně jednodušší než my ženy. Jednají instinktivně a vždy velmi přímočaře. To my ženy do všeho cpeme hromadu emocí, a pak samy nevíme, jak ten problém vlastně vyřešit…
užívat maličkosti


Jak tedy můžete Vašeho miláčka překvapit? Pokud je to gurmán a platí u Vás doma to, že láska prochází žaludkem, pak ho určitě velmi potěší, když na něj bude po práci čekat uvařená večeře a nejlíp nějaké jídlo, které patří mezi jeho oblíbené. Pokud si Váš partner potrpí na zábavu a kulturu, pak je ten nejlepší čas na to se podívat, co zrovna dávají v kině. Pamatujte ale však na to, že to je dárek pro něj, takže místo té romantické komedie, co byste Vy uvítala se zkuste podívat něco spíše v jeho oblíbeném žánru. Jestliže jste na sebe poslední dobou neměli příliš mnoho času, pak by se možná vyplatilo zauvažovat o jednom či dvou dnech volna. Nejlépe rovnou celý víkend, který si uděláte jen sami pro sebe a budete se navzájem hýčkat a rozmazlovat. Udělejte si po práci krásně romantickou večeři, kterou zakončíte společnou vanou při svíčkách. Uvidíte, že Váš protějšek bude nadmíru spokojen a bude konečně zase působit uvolněně a spokojeně, a to je přeci to nejdůležitější – být ve vztahu spokojen. A s mužovou spokojeností samozřejmě poroste i ta Vaše, protože on najednou dostane signál k tomu, aby se i on více zajímal o Vás. Takže je to vlastně celé jedna promyšlená strategie na Vaše štěstí. A takhle mazané my ženy jsme!
rostlinky v hrníčku


Nic se samozřejmě nemá přehánět a je dobré si nechávat nějaká ta esa v rukávu. Tak na to také nezapomínejte a nedělejte nic nad rámec svých možností.