Loading...

Nepodceňujte své zdravotní problémy

Hemoridy se sice neřadí mezi smrtelně nebezpečná onemocnění, ale rozhodně je není dobré podceňovat, což se často stává. Lidé mají tuto zdravotní komplikaci spojenou především s nepříjemným bolestivým postižením konečníku, se kterým se nechtějí nikomu svěřit. Takže ať už se nejedná o žádné zákeřné onemocnění, tak i přesto často dochází k tomu, že do ordinace lékařů přicházejí lidé, kteří jsou ze své bolesti na pokraji zoufalství jen kvůli tomu, že kvůli studu nebyli schopní navštívit lékaře dříve, a to zkrátka proto, že onemocnění svého konečníku považují za něco natolik intimního, že se o tom nechtějí bavit ani se zdravotníky. A to je mnohdy kamenem úrazu. Z běžného snadno řešitelného onemocnění se tak stává táhlá a špatně řešitelná katastrofa, která během let opomíjení narostla do potíží gigantických rozměrů, se kterými už si nikdo během několika dnů neporadí.

operace

Navštivte lékaře včas

A to by mělo být výstrahou pro všechny, kdo k tomuto onemocnění přistupují podobně. Mnohem lepší než si za každou cenu uchovat toto nepříjemné tajemství, že máme postižený konečník, je překonat svůj ostych a dorazit do ordinace lékaře co nejdříve. Jednoznačně se nám to vyplatí. Pokud přijdeme opravdu včas, tak si ušetříme spoustu bolesti, a to především, ale také zbytečně zdlouhavou léčbu a případnou hospitalizaci v nemocnici. V raném stadiu je totiž možné postižení hemoroidy řešit i pouhou úpravou našich denních návyků anebo malým chirurgickým zákrokem.

konzultace


A právě ten můžeme absolvovat jak ve státním zdravotnickém zařízení, tak i na soukromé klinice, což je skvělá volba pro všechny, kterým záleží na odborných kvalitách ošetřujících lékařů, chtějí vsadit na dlouhou tradici a dobrou pověst zdravotnického zařízení, a také chtějí mít zajištěnu maximální diskrétnost. To vše, a ještě mnohem více vám soukromá ambulance s dlouhou tradicí a skvělými referencemi může nabídnout.

4/5 - (3 votes)