Loading...

Praktický pomocník při mnoha různých příležitostech


Pokud si domů pořídít https://mam.ihned.cz/c1-65858960-do-skolniho-marketingu-schovate-i-nabytek e nůžkový stan 3x3m, tak toho nikdy nebudete litovat, neboť se stane vaším nepostradatelným pomocníkem při mnoha různých příležitostech.

oslava

V první řadě lidé nůžkové stany oceňují jako praktické přístřešky pro pořádání různých společenských zahradních akcí. Vždyť co může být příjemnějšího než letní večerní grilování s přáteli či zahradní party. Jenže u všech těchto oblíbených akcí vždy hrozí, že je nečekaně přeruší déšť. A počasí se může tvářit sebelépe a ani v takovém případě si nikdy nemůžete být jisti tím, že opravdu dopadne k vaší velké spokojenosti. Chcete-li mít tedy jistotu, že vás žádný rozmar přírody nerozhodí a vy si budete moci dále užívat, ať už se bude okolo dít cokoli, pořiďte si právě zmíněný party stan, pod který hravě schováte vše důležité, co by nemělo zmoknout od hostů až po zahradní gril.

Nicméně nůžkový stan bude vaším skvělým pomocníkem i mimo společenskou letní sezónu, a to dokonce třeba i v zimě. Jistě i vy máte spoustu praktických zahradních pomocníků v podobě různých sekaček na trávu, nůžek, zahradního nábytku a dalšího vybavení, které je potřeba přes zimu někam uschovat. Pakliže však nemáte vhodný zahradní přístřešek a v domě také nemáte prostoru nazbyt, můžete veškeré vybavení přes zimu uschovat právě pod nůžkový stan. Když mu připevníte bočnice, tak směle odolá i těm nejhorším výkyvům počasí v podobě podzimních plískanic i mokrého sněhu a ani prudký vítr s ním díky kvalitní konstrukci nezamává. O své zahradní pomocníky se tak už nadále nebudete muset obávat.

praporky

Ovšem pokud byste chtěli nůžkový stan využívat pouze k několika vybraným akcím v průběhu roku, tak není nic jednoduššího, než jej po každé akci složit do praktického obalu a uskladnit někde doma či v garáži. Ve složené podobě totiž zabírá opravdové minimum místa, takže vám nikde nebude překážet.