Loading...

Snědá pleť bez ohledu na roční období


Chcete být při jakékoliv příležitosti krásná, vypadat skvěle, mladistvě a svěže? Pak vsaďte na dokonale opálenou pokožku. Snědá pleť je totiž opět v kurzu. Proč se v létě dlouhé hodiny opékat na slunci, když za pár týdnů stejně opálení vybledne a po vaší usilovné práci není ani památky? Chtěli byste být krásně dohněda opálení po celý rok, ať je léto nebo zima, ať sluníčko vykukuje nebo je schované za mraky?
Po snědé pleti bez ohledu na roční období už nemusíte jen zoufale toužit, nyní si ji můžete dopřát, a to bez sebemenší námahy po celý rok. A kam si pro snědou pleť zajít? Kvalitní a dlouhotrvající opálení získáte v našem solárním studiu https://naomibrno.cz/.

opalovací krém

Proč se vydat pro opálení právě k nám?
U nás se můžete spolehnout na kvalitní opalovací stroje v různých provedení – horizontální i vertikální. Rádi vás přivítáme v příjemném a útulném prostředí, samozřejmostí je také milý a usměvavý personál, který vám rád vysvětlí, co a jak, pokud nás navštívíte poprvé a pokud jste ještě doposud se soláriem nepřišli do styku.

U nás se můžete spolehnout na vysoce šetrné, a přesto kvalitní opálení, které bude přesně podle vašich představ v podobě ideálně zvoleného odstínu s ohledem na vaši pokožku.
Přivítejte váš nový den s vaším novým a opáleným já, ve kterém se budete cítit skvěle a krásně. Podtrhněte vaši krásu kvalitním opálením.

salon

Jste bílá jako stěna a při každých prvních záchvěvech jara už zoufale vyhlížíte první hřejivé sluneční paprsky, které dodají vaší pokožce opálený nádech? Už nebudete muset odpočítávat dny do vaší blížící se dovolené u moře, na které se propracujete k vysněné opálené pokožce. Nyní vám stačí jen pár návštěv v našem soláriu a máte to bez námahy. Co víc si můžete přát? Už se jen vyzbrojit kvalitní kosmetikou určenou pro opalování v soláriích a máte vystaráno.

5/5 - (1 vote)